مجله اینترنتی

همه چیز از همه جای اینترنت

مجله اینترنتی

همه چیز از همه جای اینترنت

مجموعه مطالب خواندنی از همه جای اینترنت

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

به نوشته سایت رکاب

طبق گزارشه پایگاه خبری«عصرخودرو» با استناد به گفته ایران جیب، بالاخره همان شکلی که که در خبرها آمده بود کمپانی باواریایی ب ام و نسل سوم X3 را همراه با X5، X6 و X7 درایالات متحده تولید می شود را پرده گشود.

این کمپانی شاسی‌بلند لوکس X3 را در ویدئویی تازه به نمایش در آورده تا آن را در زوایای بهتر از عکس ها پخش شده‌اش معرفی کند.

این خودرو اختلاف ظاهری چندانی با X3 قبلی ندارد و تنها عده ای اندازه های آن تغییر کرده است و حتی امکان دارد عده ای  آن را با X5 و یا نمونه کوچک تر X1 اشتباه بگیرند. با اینحال در حقیقت اختلاف هایی در آن بوجود آمده و برای نمونه وزن خودرو ۵۵ کیلوگرم کاهش یافته و رینگ های ۱۸ اینچی بزرگتری بر روی آن نصب گردیده است. همچنین آن که جدا از سامانه XDrive قابلیت ها تکنولوژیک بیشتری برای آن تعبیه گردیده است.

در قسمت داخلی بیننده نصب صفحه صفحه نمایش ۱۰ اینچی لمسی و صفحه نمایش هدآپ بزرگتر هستیم. خریداران امریکایی ورژن های xDrive 30i و M40i ومشتریان اروپایی ورژن sDrive 20i با موتور three.zero لیتری توربو شارژ بنزینی به توان ۱۸۴ اسب  بخار و گریز از مرکز ۲۹۰ نیوتون متر را تهیه می‌کنند.

غیر از این، خودروی فوق با ورژن‌های xDrive 20d تجهیز به موتور ۲٫zero لیتری xDrive 30d تجهیز به موتور three.zero لیتری شش سیلندر که به ترتیب ۱۹۰ و ۲۶۵ اسب بخار توان دارند، در اروپا به فروش می‌رسد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۶ ، ۲۳:۴۷
mojtaba sedigh

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۶ ، ۲۳:۴۰
mojtaba sedigh

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۶ ، ۲۳:۴۰
mojtaba sedigh